TABU - cvičení pánevního dna

TABU
- CENTRUM ZDRAVOTNÍHO CVIČENÍ
SE ZAMĚŘENÍM NA PÁNEVNÍ DNO

Druhy kurzů

Zdravotní cvičení se zaměřením na pánevní dno

1. ZÁKLADNÍ KURZ PRO ŽENY

Tyto kurzy nevyžadují žádné předchozí znalosti.

Cílem těchto kurzů je trénink pánevního dna za účelem prevence inkontinence a ostatních poruch způsobených nedostatečnou funkčností svalů pánevního dna. Üčastníci obdrží seznam hlavních zásad chování a popis cviků vhodných pro domáci cvičení. Cvičení je koncipováno tak, aby bylo možné jeho postupné využití v každodenním životě. Aktivací pánevního dna a návratem ke správnému držení těla dochází také ke zlepšení často dlouhodobých potíží, vzniklých následkem přetěžování okolních částí těla, jako jsou například bolesti zad.

FORMA KURZU:   a)  VEČERNÍ  10 x                       b) INTENZIVNÍ VÍKENDOVÝ

2. KURZ PRO POKROČILÉ - REFRESHER

Tento kurz je určen absolventům základního kurzu. Obsahem kurzu jsou uzavřené cvičební bloky pohodového cvičení. Kurz má za úkol motivovat k dodržování zásad správného provádění denních aktivit. Součástí je také výměna zkušeností při zapojování cvičení ponevního dna do aktivit denního života.  Cílem kurzu je prohloubení znalostí a dovedností získaných v kurzu základním.

FORMA KURZU:   a)  VEČERNÍ  10 x                       b) INTENZIVNÍ VÍKENDOVÝ

3.  ODPOČINKOVÝ 4 DENNÍ REFRESHER  ČTVRTEK -NEDĚLE

Součástí tohoto kurzu jsou vedle klasickáho programu (VIZ KURZ PRO POKROČILÉ) kurzu také společné aktivity jako je vycházka do Prachovských skal, večerní relaxační cvičení a společné posezení. V případě zájmu vám zašleme podrobné informace o programu a možnosti ubytování. Také tento kurz je určen absolventům základního kurzu.

4. ODBORNÝ KURZ PRO PORODNÍ ASISTENTKY A ODBORNÍKY JEJICHŽ PROFESE ZAHRNUJE PROBLEMATIKU PÁNEVNÍHO DNA

FORMA KURZU: INTENZIVNÍ VÍKENDOVÝ 

Tento kurz je zaměřen na problematiku pánevního dna v souvislosti s těhotenstvím, přípravou k porodu, porodem, šestinedělím, následnou rekonvalescencí a tréninkem pánevního dna. Spojuje stávající teoretické znalosti s praktickým využitím, zabývá se strategií přípravy žen k porodu, možností odstranění různých obtíží v těhotenství, vedením porodu, šestinedělím a možností odstranění dysfunkcí a dysbalancí v rámci tréninku pánevního dna.

5. SEMINÁŘ V NĚMECKÉM JAZYCE - víkendový 4 dny čtvrtek - neděle
    SEMINAR IN DEUTSCHER SPRACHE  -  4 TAGE Donnerstag - Sonntag

Dieser Seminar, der in der deutscher sprache gehalten wird, beinhaltet neben einem klaschischen Beckenbodenkurs einige gemeinsame Aktivitäten, wie Spaziergang in der Felsenlandschaft. Bei Interesse werden deteilierte Informationen über Programm, Unterkunft und Kosten zugesandt.

 

V případě zájmu (10 - 12 osob) je možné domluvit externí kurz

  • Všechny kurzy jsou vždy uzavřené, hodiny navazují na sebe, počet účastníků kurzu je omezen na nejvýše 12 osob.

    Místo konání kurzu je vždy uvedeno u termínu.

 

O
o
.
COPYRIGHT© 2017 - 2024

TABU - cvičení pánevního dna

All Rights Reserved.